Kurt Busch propušta početak NASCAR doigravanja

23XI Racing je u četvrtak povukao liječničko izuzeće koje je držalo mjesto vozača Las Vegasa u doigravanju.

Opširnije

Nade Christophera Bella za NASCAR naslov odzvanjaju glasno i jasno

Trebao mu je pobjeda u Charlotteu da bi ostao živ u borbi za prvenstvo, a to je upravo ono što je Christopher Bell dobio krenuvši u South Point 400.

Opširnije

Raspored događanja u LVMS-u za NASCAR vikend

Ovo su događaji na rasporedu na Las Vegas Motor Speedwayu ovog trkaćeg vikenda, koji će kulminirati nedjeljnom South Point 400.

Opširnije

Prošle godine: Hamlin se konačno probio do pobjede LVMS-a

Denny Hamlin završio je ispred Chasea Elliotta i osvojio South Point 400 2021., što je njegova 46. pobjeda u karijeri i prva u 21 utrci na 1,5 milju dugom Las Vegas Ovalu.

Opširnije

'Moje dugoročno zdravlje prioritet je br. 1': Kurt Busch odlazi u mirovinu kao stalni NASCAR natjecatelj

“Prije dvadeset osam godina stajao sam ovdje u ovom pustinjskom području, doslovno, i napravio glamuroznu fotografiju sa svojim prvim trkaćim automobilom koji sam napravio sa svojim tatom i mojom obitelji,” rekao je.

Opširnije

Noah Gragson, rođeni u Las Vegasu, upravo je propustio prvu domaću pobjedu na Xfinityju

Noah Gragson, rođeni u Las Vegasu, vodio je s rekordnih 89 krugova u subotnjoj utrci serije Xfinity na Las Vegas Motor Speedwayu, ali je završio drugi iza momčadskog kolege Josha Berryja.

Opširnije

Tyler Reddick obilježava veliki dan s South Point 400 pole

Nakon što je najavljen kao zamjena za Kurta Buscha koji odlazi u mirovinu za NASCAR sezonu 2023., Tyler Reddick osvojio je prvo startno mjesto za nedjeljnu utrku na LVMS-u.

Opširnije

Push dolazi nakon Wallacea, Larson se petlja s LVMS-om

Bubba Wallace se fizički obračunao s Kyleom Larsonom nakon što su se njih dvojica sukobila na stazi tijekom utrke South Point 400 u nedjelju na Las Vegas Motor Speedwayu.

Opširnije

Kyle Busch se bori za 3. mjesto na domaćoj stazi

Kyle Busch, rođeni u Las Vegasu, oporavio se nakon vrtnje i gume koja je ispala s njegovog automobila za treće mjesto u nedjeljnoj utrci South Point 400 na Las Vegas Motor Speedwayu.

Opširnije

NASCAR prvak Tony Stewart debitirat će kao dragster na LVMS

Tony Stewart vozit će dragster u klasi Top Alcohol, koja se smatra odskočnom daskom prema vrhunskoj diviziji Top Fuel.

Opširnije

Noah Gragson iscrpljen, ali spreman za utrku za Xfinity titulu

Noah Gragson iz Las Vegasa izazvat će dva suigrača, negativca Tyja Gibbsa za naslov NASCAR Xfinity serije u subotu u Phoenixu.

Opširnije

Austin Hill pobjeđuje u Xfinity utrci; Kyle Busch zauzima 4. mjesto

Austin Hill je prošao kraj novaka Chandlera Smitha dok su njih dvojica uzeli bijelu zastavu i uspjeli pobijediti u subotnjoj utrci NASCAR Xfinity Series na burovitoj stazi Las Vegas Motor Speedway.

Opširnije

Windy LVMS još jedan rani test snage NASCAR vozača

Nedjeljni Pennzoil 400 na Las Vegas Motor Speedwayu često pomaže u predviđanju kako će se odvijati 10-mjesečno trčanje za prvenstvo NASCAR Cup Series.

Opširnije

William Byron osvaja Pennzoil 400 dok Hendrick Motorsports vlada utrkom

William Byron vodio je u utrci 176 od 271 kruga da bi predvodio 1-2-3 paradu vozača Hendrick Motorsportsa preko cilja u Pennzoil 400 na Las Vegas Motor Speedwayu.

Opširnije

Kyle Busch je podlegao zidu u pokušaju da pobijedi na domaćoj stazi

Nakon što je prošlog vikenda pobijedio u utrci serije NASCAR Cupa, lasvegan Kyle Busch dvaput je udario u zid tijekom nedjeljne utrke Pennzoil 400 na Las Vegas Motor Speedwayu i završio 14.

Opširnije

Bryce Harper daje naredbu za pokretanje motora na Pennzoilu 400

Lasveganac Bryce Harper, dvostruki MVP Nacionalne lige, bio je veliki maršal u nedjelju na Las Vegas Motor Speedwayu i nagovijestio je da će možda biti vlasnik trkaćeg tima kada ode u mirovinu.

Opširnije

Ponavljanje Rona Cappsa je rijetkost dok se konkurencija NHRA-e pojačava

Ron Capps prošle je godine postao prvi prvak u Funny Car back-to-back od 2002. Four-Wide Nationals završit će u nedjelju na Las Vegas Motor Speedwayu.

Opširnije

Trostruki NHRA prvak sa zadovoljstvom dijeli pobjede s navijačima

Matt Hagan objavio je treći najbrži prolaz (3,936 sekundi, 327,82 mph) u petak na privremenim kvalifikacijama za NHRA Four-Wide Nationals na Las Vegas Motor Speedwayu.

Opširnije

Kurt Busch službeno odlazi u mirovinu iz NASCAR-a, navodeći kao razlog potres mozga

Lasveganac Kurt Busch već je u listopadu najavio povlačenje iz stalne utrke. Rekao je da i dalje pati od dugotrajnih posljedica potresa mozga.

Opširnije

Evo zašto se bivši prvak NASCAR kupa upravo umirovio

Kurt Busch emotivno se oprostio od auto utrka na mjestu gdje je zabilježio jednu od svojih najvećih pobjeda, Daytoni 500.